• zakonczenie
          • Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 - komunikat !

• Droga młodzieży naszej szkoły!

Zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024, które odbędzie się dnia 21 czerwca 2024 roku (piątek) według następującego porządku:

08:00 - Msza św. w Kościele PW. Wszystkich Świętych w Cudzynowicach

09:30 - Spotkanie wszystkich klas na sali gimnastycznej

Zapraszamy!

• Złota Szkoła NBP!

• Drużyna Ambasadorów Edukacji Ekonomicznej naszej szkoły zdobyła tytuł "Złotej Szkoły NBP" IV edycji konkursu 2023/2024. Gratulujemy!

• dzien
          • Dzień otwarty ZSR Cudzynowice

• W dniu 29 maja 2024 roku odbył się Dzień Otwarty naszej szkoły. Jak co roku prezentowaliśmy uczniom szkół podstawowych kierunki kształcenia: technikum agrobiznesu, technikum budowlane, technikum ekonomiczne, technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, technikum informatyczne i technikum usług fryzjerskich. Uczniowie szkół podstawowych mieli okazję zwiedzić naszą szkołę, zobaczyć sale lekcyjne, czytelnię, siłownię szkolną, porozmawiać z nauczycielami lub zadać pytania swoim starszym koleżankom i kolegom. W punkcie informacyjnym uczniowie logowali się do systemu aby złożyć wniosek o przyjęcie do naszej szkoły.  Spotkanie na sali podsumował dyrektor szkoły Pan Jacek Nowak. Uczniowie szkół podstawowych na zakończenie Dnia Otwaartego mogli posilić się przygotowanym poczęstunkiem w szkolnej kawiarence. Mamy nadzieję, że już we wrześniu  spotkamy się ponownie. Dziękujemy wszystkim nauczycielom, uczniom i osobom zaangażowanym w organizację tego wyjątkowego dnia.

Galeria zdjęć - Dzień Otwarty ZSR Cudzynowice